نتایج جستجو برای عبارت :

map of tomorrow

World of Tomorrow 2015,x265 HEVC,انیمیشن کوتاه,دانلود World of Tomorrow 2015 720p,دانلود انیمیشن World of Tomorrow 2015,دانلود انیمیشن دنیای فردا World of Tomorrow 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم World of Tomorrow 2015,دانلود مستقیم انیمیشن World of Tomorrow 2015 1080p,زبان اصلی,فیلم دوبله فارسی,کم حجم,کیفیت بلوری,نامزد اسکار 2016,
ادامه مطلب
1080p,BluRay,Next Avengers - Heroes of Tomorrow 2008,x265 HEVC,انتقام حویان آینده,انتقام حویان آینده قهرمانان فردا,بلوری,حجم کم,دانلود Next Avengers: Heroes of Tomorrow 2008,دانلود انیمیشن Next Avengers: Heroes of Tomorrow 2008,دانلود انیمیشن با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Next Avengers Heroes of Tomorrow 2008,دانلود کارتون با دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
World of Tomorrow Episode Two 2017 1080p BluRay,انیمیشن کوتاه World of Tomorrow Episode Two 2017,دانلود انیمیشن World of Tomorrow Episode Two 2017,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کوتاه دنیای فردا قسمت 2,دانلود رایگان انیمیشن World of Tomorrow Episode Two 2017,دنیای فردا قسمت دوم,زیرنویس فارسی World of Tomorrow Episode Two 2017,کارتون دنیای فردا 2017,
ادامه مطلب
BluRay,Next Avengers - Heroes of Tomorrow 2008,x265 HEVC,دانلود Next Avengers: Heroes of Tomorrow 2008 720p,دانلود انیمیشن Next Avengers: Heroes of Tomorrow 2008,دانلود انیمیشن انتقام جویان آینده قهرمانان فردا,دانلود انیمیشن با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Heroes of Tomorrow 2008 1080p,دوبله فارسی,قهرمانان فردا,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
دانلود سریال DC’s Legends of Tomorrow قسمت 9 فصل 5 با کیفیت عالی لینک مستقیم
دانلود سریال DC’s Legends of Tomorrow قسمت 9 فصل 5 با کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020
ژانر سریال : اکشن , ماجراجویی , درام
امتیاز سریال : 6.8/10 – 87,269 رای
رده سنی : TV-14
کارگردانان : Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Phil Klemmer
بازیگران : Caity Lotz, Amy Louise Pemberton, Brandon Routh
محصول کشور : آمریکا
تاریخ انتشار : 21 January 2016
شبکه پخش کننده : The CW
زمان هر قسمت : 42 دقیقه
زبان سریال : انگلیسی
دانلود

دانلود سریال Legends of Tomorrow ( افسانه فردا )

پایان فصل چهارم

نام سریال : Legends of Tomorrow
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، درام
سال : ( 2016 –
خلاصه داستان : ریپ هانتر با کمک فلش و ارو اقدام به تشکیل گروهی از ابر قهرمانها از جمله قناری سفید، اتم، کاپیتان کلد، هاوک گیرل و… می کند تا با سفر در زمان از رخداد آخر الزمانی جلوگیری کنند و دنیا را نجات دهند…
ادامه مطلب
فیلم 2020
ژانر سریال : اکشن , ماجراجویی , درام
امتیاز سریال : 6.8/10 – 87,269 رای
رده سنی : TV-14
کارگردانان : Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Phil Klemmer
بازیگران : Caity Lotz, Amy Louise Pemberton, Brandon Routh
محصول کشور : آمریکا
تاریخ انتشار : 21 January 2016
شبکه پخش کننده : The CW
زمان هر قسمت : 42 دقیقه
زبان سریال : انگلیسی
IMDB , Wiki
لینک های دانلود : 
لینک دانلود با کیفیت 720
لینک دانلود با کیفیت 480
زیرنویس فارسی

خلاصه داستان :داستان این فیلم درباره ی شخصی به نام مریم است که مادر دو بچه می باشد. او ت
گروه تی اکس تی یک گروه پسرانه ۵ نفره در کمپانی BIGHIT است . این گروه متشکل است از : یونجون ، سوبین ، بومگیو ، تهیون و هونینگ کای . TXT مخفف TOMORROW X TOGETHER هستش . تی اکس تی در تاریخ 4 مارس 2019 با اولین مینی آلبوم خود به نام 'THE DREAM CHAPTER : STAR' آغاز به کار کردند . تی اکس تی هیچ برنامه ی مشخص شده ای ندارد و ممکن است با هر آهنگ / کامبک سبک را تغییر دهند
ادامه مطلب
دانلود آلبوم کره ای The Dream Chapter: MAGIC از گروه TXT 
بیوگرافی اعضای گروه TXTگروه تی اکس تی(تی بای تی) گروه پسر 5 نفره کره ای هستن که در
تاریخ 4 مارچ 2019 با آهنگ “CROWN” زیر نظر کمپانی بیگ هیت دبیو کردن.
اسم فندم : موآ ، MOA
پیج اینستاگرام؛کلیک کنید
نکته : چون گروه تازه دبیو کرده ، بیوگرافی کامل موجود نیست ،

دانلود آلبوم با کیفیت 320

دانلود آلبوم با کیفیت 128

New Rulesدانلود آهنگ9 and Three Quarters  Run Awayدانلود آهنگRoller Coasterدانلود آهنگPoppin' Starدانلود آهنگCan't We Just Leave The Monster

دانلود سریال Legends of Tomorrow ( افسانه فردا )

پایان فصل چهارم

نام سریال : Legends of Tomorrow
ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، درام
سال : ( 2016 –
خلاصه داستان : ریپ هانتر با کمک فلش و ارو اقدام به تشکیل گروهی از ابر قهرمانها از جمله قناری سفید، اتم، کاپیتان کلد، هاوک گیرل و… می کند تا با سفر در زمان از رخداد آخر الزمانی جلوگیری کنند و دنیا را نجات دهند…
ادامه مطلب
Cloudia:Elham San today was great.
I just wanted to tell you that the warrior me had a victory.
Elham San:tell me about it.
Claudia:
First I woke up soon so I wasn't late for class. The professor kept telling about me and how good I am in class. Im not studying so it was kinda fun being called that.
Elham San:yeah it feels great :)) you feel so special like you really have some talents
Claudia:Right? I was proud of myself.
Then I bought two envelopes and decorated them with washi and stickers. One of them was for a "get well soon" card for ms Roohafza and the other was for a long letter to Sara.
Then after one more class I met her and we did a thing together and finally she was normal again. Having her back like that was such a relief.
Elham San:it's good to hear that.
Claudia:
Then after
This is 5 in the morning and I'm still awake. Watching movie. Thinking about my damn life. 
I don't know what's going on here.
I have a lot in my mind. One minute I feel like I owe it to myself to make a good life for myslef another minute I have this life more than ever.
I don't what's gonna happen tomorrow but I know that I have to do something because there is no other way.
I gotta do what I gotta do no matter how hard it is.
I will not stop for a second. I Will Not.
This is 5 in the morning and I'm still awake. Watching movie. Thinking about my damn life. 
I don't know what's going on here.
I have a lot in my mind. One minute I feel like I owe it to myself to make a good life for myslef another minute I hate this life more than ever.
I don't know what's gonna happen tomorrow but I know that I have to do something because there is no other way.
I gotta do what I gotta do no matter how hard it is.
I will not stop for a second. I Will Not.
1. صحبت در مورد برنامه های آینده
برای صحبت در مورد برنامه های آینده از be going to استفاده می کنیم.
I’m going to spend my vacation in Turkey. I got my ticket this morning.
They’re going to take a new English class. They need to pass an important exam.
2. پیش بینی کردن آینده
برای پیش بینی آینده (باورهایی در مورد آینده) از be going to استفاده کنیم. مخصوصا زمانی که مدرکی داریم که اتفاقی در آستانه رخ دادن است.
John proposed Jane last night. I think they’re going to get married this summer.
The dog is angry. It’s going to attack you.
3. صحبت در مورد برنامه ها و پیش بینی های قطع
I read you this note the day I came by your place
My heart is pounding faster as I get closer to the place where it all started, that town. The night is full of thoughts and dreams. At night, I’m ready to do many things. Things I would dread to do in the day. The night whispers to run away to give in to love. The day is cruel and strict. Day tells me there’s a tomorrow. The Day says there are consequences. The night says there is only night that one night that one true goal of love

It is untold. My intentions lie across the land with no place to stay and no ground to guard
I
Am completely shaken
And still

زمان آینده ساده با will یا آینده با نوع اول (The future I) برای نشان دادن تصمیمات ناگهانی، فرض کردن یا وقایع آینده که نمی تواند در آنها تغییری ایجاد کرد استفاده می شود.
کاربرد ها
تصمیمات ناگهانی. به مثال زیر توجه کنید:
Come on, I will help you sort the files. (بجنب، من بهت کمک می کنم اسناد را مرتب کنی.)
نظرات، امیدها، تردید ها یا فرض ها در مورد آینده. به مثال های زیر توجه کنید:
You won’t finish it in just one day. (تو نخواهی توانست این را در یک روز تمام کنی.)
It will rain tomorrow anyway. (فردا به
امروز،توی شلوغی کارای روزمره،یه پرده از جلوی چشمام کنار رفت...یه جرقه از خواستن حقم از زندگی!جوری که نزدیک بود به گریه بیفتم..."هیچکس لازم نیست رویای منو بدونه""هیچکس حق نداره راجبش حرف بزنه""رویای من،رویای منه""حق منه""سهم منه"آدمی که حتی رویاشو خودش انتخاب نکنه چی داره؟و من رویامو انتخاب کردم...چیزی که همیشه میخواستمش...من،پریسا،یک رهبر خواهم شد؛یک مبارز.و تا پای جونم برای هدفم می جنگم.در واقع تلاش خاصی لازم نیست بکنم...ف
What if our tomorrow means that we are here together?
What if we are taking chances just to lose it all?
Am I really crazy thinkin' 'bout this all together?
What if I've been missing, the writing on the wall?
What if
Johnny Orlando ft. Mackanzie Zigler
+ اون روز که داشتم کتابامو جمع می‌کردم، تیکه پاره‌های این آهنگو تو نصفشون دیدم.
Passenger خواننده باکلاسیه، من وسعم به همین مکنزی و جانی اورلاندو می‌رسید. :)) 
Modal Verbs
افعال مدال (modal verbs)، شامل افعال can, could, may, might, must, need not, shall/will, should/ought to می شوند. این افعال توانایی، اجازه، امکان انجام و … را در جمله نشان می دهند. شکل افعال مدال با توجه به زمان جمله تغییر می کند در نتیجه باید در زمان استفاده از آنها به زمان جمله توجه کرد.

ساختار گرامری
در گرامر زبان انگلیسی برای بیان اجبار Obligation عمدتا از این افعال استفاده می شود.
Should
Must
Had better
Need
Ought to
Have/has to
Be supposed to
افعال مدال در زبان انگلیسی قابلیت اضافه کردن وند های
و زنگ ۲۴ سالگی نواخته شد...۲۳ سالگی آدم های فوق العاده دوست داشتنی رو بهم داد.
امیدوارم ۲۴ سالگی در کنار این آدم ها بهترین هارو رقم بزنه.
+ و مرسی از تو که تویه این مدت  تبدیل شدی به یکی از دوست داشتنی ترین و مهم ترین آدم های زندگیم و نزدیکترین...❄
+ چقدر خوبه که فرصت اینو داشتم تا شما ها وارد زندگیم بشید...
چقدر خوبه و نمیدونم تویه زندگی قبلیم چیکار کردم که شما فوق العاده ترین هارو امروز دارم ^_^
...To a better tomorrow 
داشتم متنی رو می نوشتم برای ح. ا بفرستم . بابا اومد توی اتاق گفت حس میکنم جای لوزه ام چیزی هست . نگاه کردم و به نظرم یک برجستگی روی لوزه ی چپ بود . میخواستم بگم ولی گفتم بذار سمت راستی رو هم نگاه کنم شاید چشمم داره اشتباه می بینه . و بعد وقتی داشتم لوزه ی راست رو نگاه میکردم یادم اومد که شب امتحان سر و گردن مجبور شدم گوش و حلق رو حذف کنم . نمیدونم چرا گفتم چیزی نیست فکر میکنین . بعدش بابا ازم پرسید چطور چیزی نیست ؟ لوزه ی چپ یه برجستگی داره . نمی بینی
It's my homework for tomorrow:
Which do you think is more important: following your parents' dreams or following your own dreams?
I have been in this position many times and I know that's very difficult to make a decision. I usually have different opinions whit my family, so it's clear that I have many problems to achieve my dreams. I often think and plan for the future, but when I share them to my family, they tell me "It's impossible" or "hahahaha..." or "You know nothing about the world". Then they try to tell what's the best for me. As you know the best is different for each of us.
So what's the solution?
Which way is better?
Or which way is more correct? I don't know and they don't know too.
And what do I do? I don't do it. Yes, I don't do it. I get upset and don't do it. But, but I f

متن زیبا در مورد زندگی انگلیسی
Learning from life is much more beneficial than learning from a book
یاد گرفتن از زندگی بسیار مفیدتر از یادگیری از کتاب است.
جمله های زیبا و جالب انگلیسی
.Youth is counted sweetest by those who are no longer young.
-John Green
کسانی که دیگر جوان نیستند، جوانی را بسیار شیرین می‌پندارند.
جملات زیبای انگلیسی با ترجمه فارسی
Life is not a rehearsal. Each day is a new show, no repeat no rewind. Perform carefully live the best, choose the best and do the best
زندگی یک نمایش تکراری نیست بلکه هر روزش اجرایی جدید استبدون تکراربدون برگشت
دانلود آهنگ جدید Ed Sheeran و Eminem و 50 Cent با نام Remember The Name با کیفیت عالی 320 به همراه متن

لینک دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ:
[Verse 1: Ed Sheeran]
Yeah, I was born a misfit, grew up ten miles from the town of Ipswich
Wanted to make it big, I wished it to existence
I never was a sick kid, always dismissed quick
Sticked to singing, stop rappin' like it's Christmas
And if you're talkin' money, then my conversation shiftin'
My dreams are bigger than just bein' on a rich list
Might be insanity, but people call it "gifted"
My face is goin' numb from the shit the stuff is mixed with
Watch how the lyrics in the songs might get twisted
My wife wears red, but looks better without the lipstick
I'm a private gu
من خیلی وقته با تلوزیون قهرم خیلی حال وحوصله ش ندارم فقط فوتبال ووالیبال داشته باشه هجوم میارم به سمتش ...بعضی موقعه ها حسش نمیاد بیام  طبقه پایین تواتاقم انلاین میبینم در این حد ادم خسته ایم...
امروز بعد از عمری ما اومدیم طبقه پایین بشینیم فوتبال الاهلی و پرسپولیس رو ببینیم همین دقیقه 4 که علیپور گل زد و من جیغ از خوشحالی سردادم و1 دقیقه بعدش که پرسپولیس 10 بازیکنه شد من داشتم یه الفاظ قشنگی تودلم به کارمیبردم مامان یه کاره اومده میگه اسی ماما
نام اصلی: بهزاد داورپناه
نام مستعار: بهزاد لیتو
تولد: ۵ اسفند ۱۳۷۰  (۲۴ فوریهٔ ۱۹۹۲) اصفهان ، ایران
سبک‌(ها): رپ، هیپ هاپ
ساز(ها): پیانو، بیت باکس
سال‌های فعالیت: ۱۳۸۷-اکنون

بهزاد داورپناه معروف به بهزاد لِیتو (متولد ۵ اسفند ۱۳۷۰ در اصفهان) خواننده، ترانه‌سرای و آهنگساز هیپ هاپ و ساکن دبی است. او خواننده هیپ هاپ و رپ است. وی تا ۱۶ سالگی در تهران زندگی کرد و پس از آن به دبی رفت. بهزاد لیتو در ابتدا با عضویت در گروه پایدار شناخته شد و پس از آن تک
16. Promise (پیرامیس)
    Definition: To promise is to say you will do something for sure.
    Example: He promised to return my key by tomorrow.
17. Reply (ریپیلای)
    Definition: To reply is to give an answer or say back to someone.
    Example: She asked him what time his meeting was. He replied, “at three.”
18. Safe (سِیف)
    Definition: When a person is safe, they are not in danger.
    Example: Put on your seat belt in the car to be safe.
ادامه مطلب
بله. یکی از اهداف سال جدیدم رو یک هفته اس دارم بهش عمل میکنم و نسبت ب نتیجه اش خوشبینم. بیش از حد خوش بین! اگه تعطیلات اجباری ادامه پیدا کنه، اراده الانم رو داشته باشم، کسی حالم رو بد نکنه و pms سختی رو تجربه نکنم، میتونم همینجوری ادامه بدم و اتفاقات خوبی برام بیفته:) ان‌شالله.

به تیلر سوییفت بیش از پیش علاقه‌مند شدم. درحدی ک دوباره البوم لاورش رو دان کردم و شدیدن دارم ازش لذت میبرم :)  بالاخره یه ترک از ۱۹۷۵ پیدا کردم ک دوست دارم:)) کار دست سازه
Ghadir

Introduction The caravan returning from the Hujjatul- Widdah ( the Final Pilgrimage) of the Prophet Muhammad, peace be upon him and his progeny, was halted unexpectedly. The archangel Jibreel ( Gabriel) had come with the message from Allah' : 0 Apostl! Deliver what has been revealed to you from your Lord, and if you do not, then you have not delivered His message, and Allah will protect you from the people( ' Qur' an 5: 67). The place where the Muslims had stopped was at Ghadir Khum. The Prophet delivered a sermon and appointed Imam Ali, peace be upon him, as his successor. His words were' : 0 Muslim! Who is more worthy [ in the eyes of] the believers than their ownselves' ? The audience replied' : Allah and His Messenger know better' . Hearing this, the Prophet declared' : I am

پیش نوشت: این کاریه که خیلی وقته می‌خواستم انجام بدم، که بلاگمو مرور کنم و یه سری تفاوت‌های خودم و قلمم و یه سری چیز دیگه رو توش رد بزنم... اما نکته‌ش اینجاست که به درد کسی جز خودم احتمالا نخواهد خورد :)
------------------------------------

دل‌نوشته‌ی ماشینی :)
گذشته، آینده یا حال؟
باید دل سپرد....
مرثیه‌ای برای ایران.. :"
آفرینش‌گری به روش ژرف :)

در وصف کشتی یونانی..
دل‌نوشته‌ای به وقت خستگی..
جملات قصار!

گفتاری فلسفی در باب خوب یا بد بودن روز :))
بازم غر قب
در این شهر پر از تابوت، پوشیده از برف، غبار آلود

کبوتر سفید صلح، زار میزند پای زیتون.
نیست خبری از دوست، نیست خبری از معشوق
زاغ میزند زار پای انگور
**
در این روشنایی تاریک، مه غلیظ پوشیده شهر را
کسی امید نداره به فردا، کسی امید نداره به فردا
**
از کار افتاده ساعت، غروب کرده شجاعت
شهر پر از سکنه، داستانی از یک حماقت
**
در این روشنایی تاریک، مه غلیظ پوشیده شهر را
کسی امید نداره به فردا، کسی امید نداره به فردا
**

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پ
Today Veeam Software announced a new global partnership with Lenovo before the latter company’s event tomorrow in New York. Through this new partnership, customers will now be able to buy Veeam Intelligent Data Management solutions with Lenovo Software Defined Infrastructure (SDI) and Storage Area Network (SAN) offerings directly from Lenovo and its resellers in a single transaction. Lenovo customers will now be able to simplify their IT while adding hyper-availability through Veeam. 

Customers looking to accelerate their digital transformation should have everything they need in Lenovo’s SDI and SAN solution that come with Veeam’s Hyper-Availability Platform. The combined technologies are stated as simplifying IT, mitigating risks, while delivering intelligent data management th
یکی از مباحث بسیار مهم که در زبان انگلیسی می تواند برای  اکثر زبان آموزان گیچ کننده باشد نحوه به کار گیری will و going to  در جمله است . ممکن است این سوال پیش بیاید که تفاوت بین going to و will چیست ؟ هر دوی آنها در زمان آینده استفاده می شود و دارای تفاوت های جزئی با یکدیگر هستند اگر چه در اکثر مواقع می توان will و goingto را به جای هم در جمله به کار برد و حتی اگر در جملات شما این دو عبارت را به طور اشتباه به جای هم استفاده کنید یک فرد انگلیسی زبان منظور شما
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

DL link= Jaymes-Young-Fragments

#Start with a quote by Marilyn Monroe :
“I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go, things go wrong so that you appreciate them when they're right, you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself,
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

#Starting with a quote by Marilyn Monroe :
“I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

#Start with a quote by Marilyn Monroe :
“I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go, things go wrong so that you appreciate them when they're right, you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself,
جملات مثبت

شکل اصلی فعل
may/might
فاعل

today
study

may
might

I
You
He/She/It
We
You
They

من/تو/او/ما/شما/آنها ممکن است امروز درس بخوانیم.

جملات منفی

شکل اصلی فعل
not
may/might
فاعل

today
study

not
may
might

I
You
He/She/It
We
You
They

من/تو/او/ما/شما/آنها ممکن است امروز درس نخوانیم.

May و Might جزء افعال مُدال هستند و افعال مدال از افعال کمکی می‎باشند. با استفاده از این افعال، معنایی را به یک فعل اصلی اضافه می‎کنیم.
 May و Might هم مثل همۀ افعال مُدال قبل از شکل اصلی فعل می آیند و برای تمام
زاییده دو تفکر است: ترس از گذشته و اینده! ممکن است خیلی ها فکر کنند: گرانی برای عدم تولید و نداشتن رونق ان باشد، ولی ترس از اینده باعث می شود: همه تولیدات را هرچند سه برابر، احتکار کنند! چه در انبار های دولتی (سیلوها) چه در انبار های عمومی(سردخانه ها) وچه در انبارهای خصوصی(فروشگاهی) و چه در انبارهای شخصی! چون می ترسند اینهمه تولید، فقط خواب و خیال باشد و در اینده، مثل گذشته ستم شاهی، قحطی فراگیری صورت گیرد. همه به فکر انبار کردن هستند: حتی در بدن خ
پس از نمونه Blizzard با Diablo III ، شما فکر می کنید که سایر شرکت های بازی آموخته اند که از مشکلات بدیهی مانند نیاز به اتصال به اینترنت برای انجام یک بازی ویدیویی جلوگیری کنند. با این حال اشتباه می کنید مورد در نکته: SimCity 5 ، منتشر شده توسط Electronic Arts و توسط Maxis متعلق به EA. SimCity 4 اولین بار در سال 2003 به رایانه های شخصی بازگشت. بنابراین پس از انتظار یک دهه کامل برای SimCity 5 ، گیمرها نمی توانستند منتظر بمانند تا جدیدترین قسط کامپیوتر کلاسیک را بدست آورند.
احتمالا
و این روزها خیلی بیشتر از اون چه لایقش باشم سریع میگذره. خیلی سریع تر از اون که بخوام بفهممش، حسش کنم یا اینکه فرصتی برای تصمیم گیری داشته باشم.
 مثل بزرگراهی که همه چیز با سرعت بالا در حال حرکتن و این منم که یکه و تنها وسط تمام این هرج و مرج مات و مبهوت نظاره گر دنیاییم که خیلی از من دوره.
زمان هیچ وقت دوست خوبی برای من نبوده. گاهی زندگی رو تو لحظات سختی متوقف میکنه و گاهی لحظات خوبم رو سریع تر از اون چیزی که بخوام لمسشون کنم از من می دزده.
اما... ا

املا و spelling  کلمات در آزمون آیلتس یکی از نگرانی های بزرگ داوطلبین در آزمون  آیلتس است .مقدار زیادی از نمره رایتینگ توسط املا و  spelling  کلمات مشخص میشود. برای دلیل اشتباهات املایی میتواند نمره ی رایتینگ و لیسنینگ آیلتس شما را پایین آورد.ما در این مقاله فهرست جامعی از اشتباهات متداول املا (spelling) در رایتینگ و لیسنینگ آیلتس را برای شما جمع آوری کردیم.
1-حروف بیصدای تکی و دوتایی (single and double consonants)
2-آواهای ضعیف صدادار (weak vowel sounds)
3-تغییرات املا هنگا
بیشتر افراد هنگام شنیدن نام حروف ربط اولین چیزی که به ذهنشان می‌آید حروف ربط هم پایه است. در زبان انگلیسی هفت حرف ربط هم پایه (for, and, nor, but,or, yet, so) وجود دارد. برای این که حروف ربط هم پایه را یاد بگیرید.
با هم انواع حروف ربط را با مثال بررسی می کنیم :
F = for
A = and
N = nor
B =but
O = or
Y = yet
S = so
حروف ربط هم پایه (Coordinating Conjunctions) کلمات، عبارات و جمله واره های مستقل را که ساختار موازی (همسان) دارند، بهم وصل می‌کنند. جمله واره مستقل یا اصلی، جمله‌واره‌ای است که به تن
Paper Please is famous single player game that has been published for various platforms such as MacOS (OS X), Linux, Windows, iOS(iPad), PS Vita,…
How to Download & Install Papers, PleaseClick the Download button below and you should be redirected to UploadHaven.Wait 5 seconds and click on the blue ‘download now’ button. Now let the download begin and wait for it to finish.Once Papers, Please is done downloading, right click the .zip file and click on “Extract to PaplePapePlease.v1.1.67-S.zip” (To do this you must have WinRAR).Double click inside the Papers, Please folder and run the exe application.Have fun and play! Make sure to run the game as administrator and if you get any missing dll errors, look for a Redist or _CommonRedist folder and install all the programs in the
Even if you are well-recognized and trusted, you can raise
your level of content and earn revenue. For example,
now e-books are both one of the most important elements of digital
marketing both for 
free and for money.

Goal should be timed.

There is a law that says that things get caught as much as
you can! In addition, if you want to do today-not tomorrow, be sure to do your
work -dump or deadline.

Maybe you're wondering how much time should I spend on each
job? When you specify, you must have a reasonable time. Do not plan too slowly
to slow down (because it's time to spend!), Not too tight. If any small thing
happens, you must get back to work.

•                    
I want my site to visit 1,000 people

•                    
I want my
جملات عاشقانه زیبا برای مخاطب خاص
تو این دنیای بزرگ یا کوچیک حتما شخصی وجود دارد که شما را مجبور به لبخند زدن می کند! و احساس خوبی می کنید! این شخص می تواند یک آشنا , یک دوست ,  یک غریبه , یک فامیل یا خیلی دور به شما باشد چرا نتوانید با جمله های عاشقانه و زیبا مخاطب خاصتان را خوشحال کنید؟ 30 متن عمیق جدید زیبا و عاشقانه را با ترجمه انگلیسی ویژه مخاطب خاص آماده کردیم همه جمله ها در حد امکان کوتاه اما با معنایی عمیق انتخاب شده اند امیدواریم از پست 
Verb Tenses
Verbs come in three tenses: past, present, and future. The past is used to describe things that have already happened (e.g., earlier in the day, yesterday, last week, three years ago). The present tense is used to describe things that are happening right now, or things that are continuous. The future tense describes things that have yet to happen (e.g., later, tomorrow, next week, next year, three years from now).

The following table illustrates the proper use of verb tenses:

----------------------------------------------------------------
Simple Present
The simple present is a verb tense with two main uses. We use the simple present tense when an action is happening right now, or when it happens regularly (or unceasingly, which is why it’s sometimes called present inde
روز عید غدیر در همه زمان ها و همه مکانها، روز جدایی حق از باطل است، زیرا که پیامبر فرمود:( الحق مع علی و علی مع الحق) حق با علی است. کسانی که علی را قبول ندارند کافرند، و کسانی که علی را کمی قبول دارند! اشتباه می کنند. چرا که پیامبر همان روز های اول، علی را به جانشینی خود انتخاب کرد. آنهاییکه در غدیر تشکیک می کنند، بدانند که غدیر واقعی روز اول اعلام آشکار اسلام است. زیرا پس از اینکه مدتها پیامبر مخفیانه تبلیغ دین می کرد، روزی دستور امد(فانذر عشیرت
سه گروه هستند که ایران را ویران می خواهند: گروه اول کسانی هستند که نمی توانند پیشرفت ایران را ببینند، و لذا نمی گذارند چیزی سالم بماند. شعار ما می توانیم را برای همه قبول دارند، ولی برای ایرانی مسخره می کنند و می گویند: شما موقع رفتن به توالت! حتما پای چپ را اول بگذارید. پیشرفت های موشکی و نانو و امثال آن را، دروغ می پندارند. و اتفاقا دچار دروغگویی هم می شوند. چون بلافاصله می گویند اروپا از ایران، می خواهد که برنامه موشکی خود را کنار بگذارد. خوب
در این آموزش، با انواع جملات شرطی و کاربرد آن در زبان انگلیسی آشنا می شوید.

به طور کلی در زبان انگلیسی چهار نوع جمله شرطی وجود دارد که عبارتند از:
الف) شرطی نوع صفر: بیان کارهایی که به طور طبیعی و صد در صد درست هستند. معمولاً در این جمته به جای if  از when   استفاده می شود.
مثال :   هر وقت یخ را گرم کنی ذوب می شود.    When you heat the ice it melts.
ب)  شرطی نوع  اول (first type conditional)
به جمله ای گفته می شود که در آن انجام کاریبه شرایطی بستگی دارد که باید در جمله مهیا ش
بسیاری عادت کردند که برای ایران، نسل سوم و چهارم و پنجم! درست کنند. یعنی طول عمر نسل ها را به ده سال تقلیل داده اند. در حالیکه عمر متوسط یا: امید به زندگی در ایرانیان 75سال است. در تاریخ ابن خلدون هم سی سال محاسبه شده، یعنی ما هنوز به نسل دوم نرسیدیم، چه رسد به نسل پنجم! و اشتباه دیگری که دارند، فکر می کنند دنیا ثابت است و در همان دهه1960 یعنی: قبل از انقلاب اسلامی باقی مانده، و هیچ نسلی عوض نکرده! اما به اطلاع شان برسانید که: آنجا هم نسل عوض شده. و بجز
پلیس فرانسه بعنوان پلیس پیشگام، در اعتراض روز چهارشنبه خود، در فرانسه و شهر پاریس نشان داد به: حقوق خود آگاه است و: برای گرفتن آن آماده است. پلیس آمریکا و اروپا و اسرائیل و عربستان هم باید: به این اعتراضات بپوندند. زیرا همگی انها سرنوشت مشابهی دارند. چه بخواهند و چه نخواهند، مزدوران بی جیره و مواجبی هستند، که مردم خود را می زنند و میکشند، و یا آنها را اسیر و زندانی می کنند! طبق اخرین آمار رسمی اعلام شده، دولت فرانسه در اعتراضات مردمی: شنبه های
همه سیاستمداران می دانند که در تاریخ مشروطه، و قبل از ان چه خیانتها که به ملت ایران نشد! و چه استانهایی از ایران جدا شد. موضوع خاک و وسعت آن بحث مهمی است، ولی از ان مهمتر ساکنان این خاک ها هستند. وقتی که روسیه سابق برگرجستان یا آذربایجان، مسلط شد اولین کار انها پرده دریدن از پرده نشینان بود. آیا ناموس یک مسلمان یا یک شیعه، که به دست یک قزاق روسی یا انگلیسی، آلوده دامن می گشت، رگ گردن هیچ غیرتمندی متورم نمی شد؟ علی ع که حاکم بزرگترین کشور های دنی
نتیجه انتخابات تهران نشان داد که: راه قدس باز شده و هیچ مانعی، برای آزادی ان وجود ندارد. رئیس مجلس اینده با قوه قضائیه و نیروی قدس سپاه، همگی بر ازادی قدس شریف متفق القول هستند. ولیبرالهایی که فلسطین را با پول، یا با انتخابات صوری، به اسرائیل واگذار کرده بودند، از هوش رفتند! بهزاد نبوی در جلسه مخفیانه با معاون اول، و دیگر لیبرالها گفت: آنها ییکه از لیست اصلاحات رد صلاحیت شدند(...ترین بودند!) باید اصلاحات را مرده پنداشت. لذا تا آنها در گیجی هستن
STRUCTURE
منظور از قسمت STRUCTURE همان قسمت های ساختار دستور زبانی می باشد که در میان عوام به گرامر معروف است.دانستن اصول و قواعد گرامر در ترجمه و فهم متون، درست صحبت کردن و نگارش صحیح  بسیار تاثیر گذار می باشد.
ARTICLES
حروف تعریف به دو دسته معرفه (The) و (a/an) تقسیم می شوند. استفاده از این حروف تعریف قبل از یک اسم به عوامل زیر بستگی دارد:
معرفه(شناخته) و نکره (ناشناخته) بودن اسم
جمع یا مفرد بودن اسم
قابل شمارش و غیر قابل شمارش بودن اسم
با توجه به مواری که ذکر ش
Linda Hill explains how the digital workplace is generating
greater burdens on managers but also creating new opportunities to
shine. PLUS: Book excerpt.

Complex trends in globalization, demographic
shifts, and new technologies are raising urgent challenges for managers on an
everyday level. Because of the number of companies undergoing digital
transformation, managers need to navigate an intense speed-to-market landscape
while juggling virtual teams within and sometimes outside their organization.

This raises questions like: How will you
innovate? How will you bring out the best ideas in your teams working together
near and far? How will you drive change within the organization and the broader
business ecosystem?

As Harvard Business School Professor Linda A.
Hill and Kent Lineback wr
In The Name of Allah
ZenUS
My newly born goddess[1] of union!

Episode 1
We were living in the God's mind
He remembered us and we were fashioned.
God pronounced us
and we came into being
in the figure of antonym words
so we are the earthly translations of supernal synonym words.
Though we were born in two separate beings,
We were created as one thing,
One heavenly soul in two earthly bodies.
Episode 2    
In our Kindergarten of Instincts
The other demigods
were playing unconsciously and cheerfully
While we were arrogantly dividing
the existence during a long destructive war
into two mental separate Worlds:
Hell and heaven
War and peace
Hate and love
richness and poverty
West and East
South and North
I and she
mine and hers….
All of the heroic parts for me, Zeus,
And the entire c
آزمون اسپیکینگ آیلتس
به جرات میتوان گفت این بخش از آزمون. جالب ترین و شیرین ترین و درعین حال مهم ترین بخش آزمون است.
بسیاری از اساتید براین باور هستند که رمز موفقیت در آزمون اسپیکینگ.خودباوری و داشتن اعتماد به نفس و همچنین خلاقیت است.
آزمون مصاحبه بین 11-15 دقیقه زمان می برد.
این به این معنا نیست که بقیه داوطلبان نمره را از دست میدهند.این یک امتحان غیرقابل پیش بینی است.
مصاحبه کننده یا اگزمینر دنبال چه چیزی هستند؟
بدون شک اگر معیارهای موفقیت در
آهنگ تم سوپرمن توسط جان ویلیامز هنوز فوراً به یاد ماندنی است ، و نمره دنی الفمن برای بتمن سال 1989 آهنگ تم را فراهم کرد که شخصیت را برای میلیون ها طرفدار Bat تعریف می کرد. حتی فیلم های Spider-Man نیز آهنگ تم داشتند که به تعریف شخصیت و ماجراهای او کمک می کرد. در مقابل ، MCU تقریباً از پیشرفت موسیقی بسیار چشم پوشی کرده است - احتمالاً به چند دلیل. یکی این که محبوبیت آن در عوض صدور مجوز موسیقی است ، از استفاده آشکار Black Sabbath در Iron Man گرفته تا صخره کلاسیک Guardians of G
فتنه ها ممکن است باز هم ادامه یابد! زیرا سرچشمه آنها یعنی آمریکا و اروپا مجازات نشدند. فقط چند نفر فریب خورده را دستگیر و مجازات می کنند. دلایل ادامه فتنه کشته سازی است. فرضا 143 نفر هم کشته شده باشند، دشمنان باید شرم کنند که این فتنه را به راه انداختند. آنها باید اعدام شوند نه اینها. حالا که دست پیش گرفته اند، برای این است که خط  و ربط را گم کنند. زیرا هزینه سنگینی کرده بودند، ولی همه باد هوا شد. نیچر وان به مایک پنس گفته: شما که 7تریلیون دلار در عر
Harvard Business
School Professor Sunil Gupta explores the infiltration of Amazon into dozens of
industries including web services, grocery, online video streaming, content
creation and, oh, did we mention physical bookstores? What’s the big plan? Is
the company spread too thin? Or is it poised for astronomical success?

Brian Kenny: In the world of computer
science, Jon Wainwright is kind of a big deal. A computer language pioneer, he
was the principle architect of both Script 5 and Manuscript. What makes John a
legend has nothing to do with programming. Let me explain.
On April 3, 1995, Jon was in need of
work-related reading material. He fired up his T1 modem and navigated the
fledgling internet to the beta version of a new online bookstore. With the
click of a mouse, he became
لیست حقوق مدیران بیمارستان که منتشر شد، همگی
بالای سیصد میلیون در ماه بودند! یعنی روزی ده میلیوون تومان، که حقوق سیصد کارگر
می شود! و همه اینها بغیر از دستمزدهایی است که: برای جراحی دریافت می کنند. در
واقع آنها از بازی با سلامت مردم، میلیاردر می شوند. یکی از همین روسای بیمارستان
که، مدیر ارشد وزارت بهداشت هم بوده، براساس گزارش تابناک، فقط در سال 1370سی میلیارد
تومن، یعنی یک میلیارد دلار در آمد داشته! بعد از مدیران و روسای بیمارستانها،
جراحان 
.She martyred because of his Vali
 Vali was her husband.He was her Emam.He was Ali.Especial Ali,Especial and kind Emam for all the world.They love each others very very much and act very kindly with themslves, their children, their neighbourhoods and families and people.We couldn't imagin what's happen for Ali when Zahra(Fatemeh(s)) martyred!How we can imagine what happened for little children  of Zahra!
Her little children were Zeinab,Hossein and Hasan.  
Supporter,Director of the society and a person who knows how to lead people of the world from Allah is Vali. 
 Hassan, was the eldest son of Ali and Muhammad's daughter Fatimah, and was the older brother of Husayn. Muslims respect him as a grandson of the Islamic Prophet Muhammad. Among Shia Muslims, Hasan is revered as the se
Chapter Five—On My Own: Professor at Palermo (1936–1938):Scent of Orange Blossoms Non sien le genti, ancor, troppo sicure a giudicar, sì come quei che stima le biade in campo pria che sien mature; ch'i' ho veduto tutto 'l verno prima lo prun mostrarsi rigido e feroce; poscia portar la rosa in su la cima; e legno vidi già dritto e veloce, correr lo mar per tutto suo cammino, perire al fine a l'intrar de la foce. (Let not the people be too self-assured In judging early, as who should count the rows Of green blades in the field ere they matured. For I have seen how first the wild-brier shows Her sprays, all winter through, thorny and stark, And then upon the topmost bears the rose; And I have seen ere now a sp

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها